Єрьоменко Роман Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН - БАПТИСТІВ "ХАРКІВСЬКА ЦЕРКВА "ВІФАНІЯ"
ЄДРПОУ
23325124
Місто
Харків
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
08.12.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
08.12.2025

Часті питання - перевірка контрагента Єрьоменко Роман Вікторович

У яких фірмах згадується Єрьоменко Роман Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Єрьоменко Роман Вікторович згадується по відношенню до компаній: "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН - БАПТИСТІВ "ХАРКІВСЬКА ЦЕРКВА "ВІФАНІЯ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Єрьоменко Роман Вікторович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Єрьоменко Роман Вікторович вказано в якості керівника в компаніях "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН - БАПТИСТІВ "ХАРКІВСЬКА ЦЕРКВА "ВІФАНІЯ"

Єрьоменко Роман Вікторович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Єрьоменко Роман Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Єрьоменко Роман Вікторович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Єрьоменко Роман Вікторович, що згадується у компаніях: "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН - БАПТИСТІВ "ХАРКІВСЬКА ЦЕРКВА "ВІФАНІЯ" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент формування запиту в базі YouControl.

Єрьоменко Роман Вікторович — вид досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Єрьоменко Роман Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Єрьоменко Роман Вікторович.