Єрмаков Павло Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СЕРВИС КОМПАНИ"
ЄДРПОУ
21988854
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
14.06.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
14.06.2016
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація контрагента Єрмаков Павло Вікторович

У яких компаніях згадується Єрмаков Павло Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Єрмаков Павло Вікторович згадується по відношенню до компаній: "СЕРВИС КОМПАНИ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Єрмаков Павло Вікторович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких фірмах Єрмаков Павло Вікторович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Єрмаков Павло Вікторович вказано в компаніях "СЕРВИС КОМПАНИ"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Єрмаков Павло Вікторович вказано в якості керівника в компаніях "СЕРВИС КОМПАНИ"

Єрмаков Павло Вікторович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Єрмаков Павло Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Єрмаков Павло Вікторович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Єрмаков Павло Вікторович, що згадується у фірмах: "СЕРВИС КОМПАНИ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час формування запиту в системі YouControl.

Єрмаков Павло Вікторович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Єрмаков Павло Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Єрмаков Павло Вікторович.