Іванов Олег Григорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ
ЄДРПОУ
20650071
Місто
Кіровоград
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"БУДМЕТВИРОБ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД"
ЄДРПОУ
25486647
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ГЛЕНКОР-ЮГ"
ЄДРПОУ
33387597
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Іванов Олег Григорович

У яких фірмах згадується Іванов Олег Григорович?

Згідно з даними реєстрів на Іванов Олег Григорович згадується по відношенню до компаній: УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ "БУДМЕТВИРОБ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД" "ГЛЕНКОР-ЮГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Іванов Олег Григорович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Іванов Олег Григорович вказано в якості керівника в компаніях УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ "БУДМЕТВИРОБ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД" "ГЛЕНКОР-ЮГ"

Іванов Олег Григорович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Іванов Олег Григорович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Іванов Олег Григорович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Іванов Олег Григорович, що згадується у організаціях: УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ, "БУДМЕТВИРОБ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАПОРІЗЬКИЙ СТАЛЕПРОКАТНИЙ ЗАВОД", "ГЛЕНКОР-ЮГ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час формування запиту в системі YouControl.

Іванов Олег Григорович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Іванов Олег Григорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Іванов Олег Григорович.