Іваненко Володимир Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АПТЕКА-03"
ЄДРПОУ
37845942
Місто
Суми
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
20.04.2026
Детальніше
Назва компанії
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ІЛОНА"
ЄДРПОУ
30870485
Місто
Балочки
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
16.02.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"БІОМ"
ЄДРПОУ
14002853
Місто
Суми
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
22.12.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
22.12.2025
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
22.12.2025
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"КУРЧАТОВА-14"
ЄДРПОУ
38222595
Місто
Енергодар
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
07.02.2024
Детальніше
Назва компанії
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВІ"
ЄДРПОУ
20495860
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
01.10.2020
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
01.10.2020
Назва компанії
ІМ.ПЕТРОВСЬКОГО
ЄДРПОУ
30901665
Місто
Петрівка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
27.04.2019
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
27.04.2019
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
27.04.2019
Назва компанії
ЛУБ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЄДРПОУ
04358661
Місто
Луб'янка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕРВІС"
ЄДРПОУ
19165726
Місто
Хирів
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"СКІФІЯ-2026"
ЄДРПОУ
40543337
Місто
Знам'янка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
ІСКРА
ЄДРПОУ
30905376
Місто
Успенка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ЮЖНАЯ СТОЛИЦА"
ЄДРПОУ
35406586
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Іваненко Володимир Іванович

У яких компаніях згадується Іваненко Володимир Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Іваненко Володимир Іванович згадується по відношенню до компаній: "АПТЕКА-03" СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ІЛОНА" "БІОМ" "КУРЧАТОВА-14" МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВІ" ІМ.ПЕТРОВСЬКОГО ЛУБ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕРВІС" "СКІФІЯ-2026" ІСКРА "ЮЖНАЯ СТОЛИЦА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Іваненко Володимир Іванович займав/займала посади: Засновник Бенефіціар Керівник Підписант

В яких підприємствах Іваненко Володимир Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Іваненко Володимир Іванович вказано в компаніях "АПТЕКА-03" СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ІЛОНА" "БІОМ" МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВІ" ІМ.ПЕТРОВСЬКОГО ІСКРА "ЮЖНАЯ СТОЛИЦА"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Іваненко Володимир Іванович вказано в якості керівника в компаніях "БІОМ" "КУРЧАТОВА-14" МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВІ" ІМ.ПЕТРОВСЬКОГО ЛУБ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕРВІС" "СКІФІЯ-2026"

Іваненко Володимир Іванович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Іваненко Володимир Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Іваненко Володимир Іванович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені дані вибрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Іваненко Володимир Іванович, що згадується у фірмах: "АПТЕКА-03", СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "ІЛОНА", "БІОМ", "КУРЧАТОВА-14", МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВІ", ІМ.ПЕТРОВСЬКОГО, ЛУБ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕРВІС", "СКІФІЯ-2026", ІСКРА, "ЮЖНАЯ СТОЛИЦА" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Іваненко Володимир Іванович — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє голови Іваненко Володимир Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Іваненко Володимир Іванович.