Гоцький Іван Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
" ВЕСЕЛИЙ ВОДОГРАЙ "
ЄДРПОУ
40523635
Місто
Пишківці
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Гоцький Іван Васильович

У яких організаціях згадується Гоцький Іван Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Гоцький Іван Васильович згадується по відношенню до компаній: " ВЕСЕЛИЙ ВОДОГРАЙ "

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Гоцький Іван Васильович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Гоцький Іван Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Гоцький Іван Васильович вказано в компаніях " ВЕСЕЛИЙ ВОДОГРАЙ "

Гоцький Іван Васильович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Гоцький Іван Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Гоцький Іван Васильович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості вибрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Гоцький Іван Васильович, що згадується у фірмах: " ВЕСЕЛИЙ ВОДОГРАЙ " та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Гоцький Іван Васильович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керуючого Гоцький Іван Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Гоцький Іван Васильович.