Гошовський Роман Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ОКУНЬ"
ЄДРПОУ
38411964
Місто
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Гошовський Роман Іванович

У яких організаціях згадується Гошовський Роман Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Гошовський Роман Іванович згадується по відношенню до компаній: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ОКУНЬ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Гошовський Роман Іванович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Гошовський Роман Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Гошовський Роман Іванович вказано в компаніях ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ОКУНЬ"

Гошовський Роман Іванович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Гошовський Роман Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Гошовський Роман Іванович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані зібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Гошовський Роман Іванович, що згадується у підприємствах: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ "ОКУНЬ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Гошовський Роман Іванович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Гошовський Роман Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Гошовський Роман Іванович.