Гошій Віктор Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ"
ЄДРПОУ
36420521
Місто
Локачі
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
09.09.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
09.09.2023

Часті питання - відомості фізичної особи Гошій Віктор Васильович

У яких компаніях згадується Гошій Віктор Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Гошій Віктор Васильович згадується по відношенню до компаній: "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Гошій Віктор Васильович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Гошій Віктор Васильович вказано в якості керівника в компаніях "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ"

Гошій Віктор Васильович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Гошій Віктор Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Гошій Віктор Васильович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені відомості зібрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Гошій Віктор Васильович, що згадується у компаніях: "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЛОКАЧИНСЬКОГО РАЙОНУ" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час запиту в базі YouControl.

Гошій Віктор Васильович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Гошій Віктор Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Гошій Віктор Васильович.