Гончар Станіслав Леонідович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АНТІК VII"
ЄДРПОУ
35981556
Місто
Київ
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
16.11.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
16.11.2023
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація фізичної особи Гончар Станіслав Леонідович

У яких підприємствах згадується Гончар Станіслав Леонідович?

Згідно з даними реєстрів на Гончар Станіслав Леонідович згадується по відношенню до компаній: "АНТІК VII"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Гончар Станіслав Леонідович займав/займала посади: Бенефіціар Керівник Засновник

В яких організаціях Гончар Станіслав Леонідович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Гончар Станіслав Леонідович вказано в компаніях "АНТІК VII"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Гончар Станіслав Леонідович вказано в якості керівника в компаніях "АНТІК VII"

Гончар Станіслав Леонідович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Гончар Станіслав Леонідович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Гончар Станіслав Леонідович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні дані зібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Гончар Станіслав Леонідович, що згадується у фірмах: "АНТІК VII" та ін.

Представлена інформація є вірною на час запиту в базі YouControl.

Гончар Станіслав Леонідович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Гончар Станіслав Леонідович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої компанії, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Гончар Станіслав Леонідович.