Головченко Галина Андріївна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МИКОЛАЇВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9"
ЄДРПОУ
00132306
Місто
Миколаїв
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Головченко Галина Андріївна

У яких компаніях згадується Головченко Галина Андріївна?

Згідно з даними реєстрів на Головченко Галина Андріївна згадується по відношенню до компаній: "МИКОЛАЇВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Головченко Галина Андріївна займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Головченко Галина Андріївна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Головченко Галина Андріївна вказано в компаніях "МИКОЛАЇВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9"

Головченко Галина Андріївна

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Головченко Галина Андріївна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Головченко Галина Андріївна. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Головченко Галина Андріївна, що згадується у фірмах: "МИКОЛАЇВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9" та ін.

Надана інформація є вірною на момент формування запиту в системі YouControl.

Головченко Галина Андріївна — структура досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Головченко Галина Андріївна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Головченко Галина Андріївна.