Гейченко Олександр Русланович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГУРУ ВЕБ"
ЄДРПОУ
43574939
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
28.05.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
28.05.2026

Часті питання - інформація контрагента Гейченко Олександр Русланович

У яких підприємствах згадується Гейченко Олександр Русланович?

Згідно з даними реєстрів на Гейченко Олександр Русланович згадується по відношенню до компаній: "ГУРУ ВЕБ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Гейченко Олександр Русланович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Гейченко Олександр Русланович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Гейченко Олександр Русланович вказано в компаніях "ГУРУ ВЕБ"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Гейченко Олександр Русланович вказано в якості керівника в компаніях "ГУРУ ВЕБ"

Гейченко Олександр Русланович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Гейченко Олександр Русланович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Гейченко Олександр Русланович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Гейченко Олександр Русланович, що згадується у компаніях: "ГУРУ ВЕБ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Гейченко Олександр Русланович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Гейченко Олександр Русланович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої фірми, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Гейченко Олександр Русланович.