Гайдай Олександр Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АЛЕКС-Т"
ЄДРПОУ
30023781
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
29.01.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ФЛОРА ЛТД"
ЄДРПОУ
25071998
Місто
Побережжя
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Гайдай Олександр Іванович

У яких організаціях згадується Гайдай Олександр Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Гайдай Олександр Іванович згадується по відношенню до компаній: "АЛЕКС-Т" "ФЛОРА ЛТД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Гайдай Олександр Іванович займав/займала посади: Засновник Керівник

В яких організаціях Гайдай Олександр Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Гайдай Олександр Іванович вказано в компаніях "АЛЕКС-Т" "ФЛОРА ЛТД"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Гайдай Олександр Іванович вказано в якості керівника в компаніях "АЛЕКС-Т"

Гайдай Олександр Іванович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Гайдай Олександр Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Гайдай Олександр Іванович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані підібрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Гайдай Олександр Іванович, що згадується у компаніях: "АЛЕКС-Т", "ФЛОРА ЛТД" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час формування запиту в базі YouControl.

Гайдай Олександр Іванович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Гайдай Олександр Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Гайдай Олександр Іванович.