Гала Олександр Яношович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГАЛАНТ"
ЄДРПОУ
13601244
Місто
Мукачеве
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
28.04.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
28.04.2026
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
28.04.2026
Назва компанії
"АЛЬЯНС"
ЄДРПОУ
20456222
Місто
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.01.2024
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Гала Олександр Яношович

У яких компаніях згадується Гала Олександр Яношович?

Згідно з даними реєстрів на Гала Олександр Яношович згадується по відношенню до компаній: "ГАЛАНТ" "АЛЬЯНС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Гала Олександр Яношович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких організаціях Гала Олександр Яношович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Гала Олександр Яношович вказано в компаніях "ГАЛАНТ" "АЛЬЯНС"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Гала Олександр Яношович вказано в якості керівника в компаніях "ГАЛАНТ"

Гала Олександр Яношович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Гала Олександр Яношович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Гала Олександр Яношович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості підібрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Гала Олександр Яношович, що згадується у організаціях: "ГАЛАНТ", "АЛЬЯНС" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Гала Олександр Яношович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Гала Олександр Яношович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Гала Олександр Яношович.