Форись Богдан Матвійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ ЦЕНТР"
ЄДРПОУ
32408778
Місто
Львів
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
24.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
24.07.2026

Часті питання - відомості фізичної особи Форись Богдан Матвійович

У яких організаціях згадується Форись Богдан Матвійович?

Згідно з даними реєстрів на Форись Богдан Матвійович згадується по відношенню до компаній: "ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ ЦЕНТР"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Форись Богдан Матвійович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Форись Богдан Матвійович вказано в якості керівника в компаніях "ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ ЦЕНТР"

Форись Богдан Матвійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Форись Богдан Матвійович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Форись Богдан Матвійович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені відомості зібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Форись Богдан Матвійович, що згадується у організаціях: "ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ ІПОТЕЧНИЙ ЦЕНТР" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час формування запиту в базі YouControl.

Форись Богдан Матвійович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Форись Богдан Матвійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Форись Богдан Матвійович.