Фомін Тарас Григорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГЕРАНЬ"
ЄДРПОУ
34921606
Місто
Терновиця
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Фомін Тарас Григорович

У яких фірмах згадується Фомін Тарас Григорович?

Згідно з даними реєстрів на Фомін Тарас Григорович згадується по відношенню до компаній: "ГЕРАНЬ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Фомін Тарас Григорович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Фомін Тарас Григорович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Фомін Тарас Григорович вказано в компаніях "ГЕРАНЬ"

Фомін Тарас Григорович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Фомін Тарас Григорович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Фомін Тарас Григорович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Фомін Тарас Григорович, що згадується у фірмах: "ГЕРАНЬ" та ін.

Надана інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Фомін Тарас Григорович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Фомін Тарас Григорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Фомін Тарас Григорович.