Філон Борис Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТЕХНОГЕНСЕРВІС"
ЄДРПОУ
31036503
Місто
АЛЧЕВСЬК
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "СТІНГ"
ЄДРПОУ
19073160
Місто
Алчевськ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Філон Борис Васильович

У яких організаціях згадується Філон Борис Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Філон Борис Васильович згадується по відношенню до компаній: "ТЕХНОГЕНСЕРВІС" НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "СТІНГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Філон Борис Васильович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Філон Борис Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Філон Борис Васильович вказано в компаніях "ТЕХНОГЕНСЕРВІС" НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "СТІНГ"

Філон Борис Васильович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Філон Борис Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Філон Борис Васильович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості вибрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Філон Борис Васильович, що згадується у фірмах: "ТЕХНОГЕНСЕРВІС", НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "СТІНГ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Філон Борис Васильович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керуючого Філон Борис Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Філон Борис Васильович.