Федоров Аркадий Арнольдович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВИТАЛЛ"
ЄДРПОУ
22288697
Місто
Севастополь
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"АВВ"
ЄДРПОУ
30257751
Місто
СЕВАСТОПОЛЬ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМЕТ"
ЄДРПОУ
23665713
Місто
Севастополь
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Федоров Аркадий Арнольдович

У яких компаніях згадується Федоров Аркадий Арнольдович?

Згідно з даними реєстрів на Федоров Аркадий Арнольдович згадується по відношенню до компаній: "ВИТАЛЛ" "АВВ" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМЕТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Федоров Аркадий Арнольдович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Федоров Аркадий Арнольдович вказано в якості керівника в компаніях "ВИТАЛЛ" "АВВ" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМЕТ"

Федоров Аркадий Арнольдович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Федоров Аркадий Арнольдович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Федоров Аркадий Арнольдович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості підібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Федоров Аркадий Арнольдович, що згадується у організаціях: "ВИТАЛЛ", "АВВ", ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРМЕТ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент формування запиту в базі YouControl.

Федоров Аркадий Арнольдович — структура досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Федоров Аркадий Арнольдович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Федоров Аркадий Арнольдович.