Фатенко Антон Юрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ТІОР-Т"
ЄДРПОУ
34861254
Місто
Харків
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
30.01.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
30.01.2024
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
30.01.2024
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОТЕНЦІАЛ-Т"
ЄДРПОУ
34861233
Місто
Харків
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація фізичної особи Фатенко Антон Юрійович

У яких фірмах згадується Фатенко Антон Юрійович?

Згідно з даними реєстрів на Фатенко Антон Юрійович згадується по відношенню до компаній: "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ТІОР-Т" "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОТЕНЦІАЛ-Т"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Фатенко Антон Юрійович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник Бенефіціар

В яких організаціях Фатенко Антон Юрійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Фатенко Антон Юрійович вказано в компаніях "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ТІОР-Т" "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОТЕНЦІАЛ-Т"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Фатенко Антон Юрійович вказано в якості керівника в компаніях "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ТІОР-Т" "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОТЕНЦІАЛ-Т"

Фатенко Антон Юрійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Фатенко Антон Юрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Фатенко Антон Юрійович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані зібрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Фатенко Антон Юрійович, що згадується у компаніях: "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ТІОР-Т", "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОТЕНЦІАЛ-Т" та ін.

Представлена інформація є вірною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Фатенко Антон Юрійович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Фатенко Антон Юрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Фатенко Антон Юрійович.