Евтушенко Антонина Викторовна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ЯЛТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ
02676478
Місто
Ялта
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Евтушенко Антонина Викторовна

У яких організаціях згадується Евтушенко Антонина Викторовна?

Згідно з даними реєстрів на Евтушенко Антонина Викторовна згадується по відношенню до компаній: ЯЛТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Евтушенко Антонина Викторовна займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Евтушенко Антонина Викторовна вказано в якості керівника в компаніях ЯЛТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Евтушенко Антонина Викторовна

На цій сторінці вам показані дані про керівника Евтушенко Антонина Викторовна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Евтушенко Антонина Викторовна. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Евтушенко Антонина Викторовна, що згадується у організаціях: ЯЛТИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Евтушенко Антонина Викторовна — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Евтушенко Антонина Викторовна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Евтушенко Антонина Викторовна.