Дубина Олександр Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ОЛІМПІК"
ЄДРПОУ
42862158
Місто
Михайло-Коцюбинське
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
19.03.2025
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Дубина Олександр Іванович

У яких організаціях згадується Дубина Олександр Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Дубина Олександр Іванович згадується по відношенню до компаній: "МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ОЛІМПІК"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дубина Олександр Іванович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Дубина Олександр Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Дубина Олександр Іванович вказано в компаніях "МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ОЛІМПІК"

Дубина Олександр Іванович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Дубина Олександр Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Дубина Олександр Іванович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені відомості підібрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Дубина Олександр Іванович, що згадується у організаціях: "МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ОЛІМПІК" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час звернення в базі YouControl.

Дубина Олександр Іванович — відомості у досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Дубина Олександр Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дубина Олександр Іванович.