Дубович Станіслав Миколайович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПАРТНЕР-ДС"
ЄДРПОУ
30187826
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
15.06.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.06.2016

Часті питання - дані контрагента Дубович Станіслав Миколайович

У яких фірмах згадується Дубович Станіслав Миколайович?

Згідно з даними реєстрів на Дубович Станіслав Миколайович згадується по відношенню до компаній: "ПАРТНЕР-ДС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дубович Станіслав Миколайович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких фірмах Дубович Станіслав Миколайович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Дубович Станіслав Миколайович вказано в компаніях "ПАРТНЕР-ДС"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Дубович Станіслав Миколайович вказано в якості керівника в компаніях "ПАРТНЕР-ДС"

Дубович Станіслав Миколайович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Дубович Станіслав Миколайович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Дубович Станіслав Миколайович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані зібрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Дубович Станіслав Миколайович, що згадується у фірмах: "ПАРТНЕР-ДС" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Дубович Станіслав Миколайович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Дубович Станіслав Миколайович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дубович Станіслав Миколайович.