Доценко Станислав Анатольевич — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "6 КАНАЛ"
ЄДРПОУ
24463064
Місто
Горлівка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Доценко Станислав Анатольевич

У яких фірмах згадується Доценко Станислав Анатольевич?

Згідно з даними реєстрів на Доценко Станислав Анатольевич згадується по відношенню до компаній: "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "6 КАНАЛ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Доценко Станислав Анатольевич займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Доценко Станислав Анатольевич вказано в якості керівника в компаніях "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "6 КАНАЛ"

Доценко Станислав Анатольевич

На цій сторінці вам надані дані про керівника Доценко Станислав Анатольевич, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Доценко Станислав Анатольевич. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Доценко Станислав Анатольевич, що згадується у підприємствах: "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "6 КАНАЛ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час формування запиту в базі YouControl.

Доценко Станислав Анатольевич — вид досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Доценко Станислав Анатольевич ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Доценко Станислав Анатольевич.