Долошицький Ярослав Павлович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"КАЛУСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН"
ЄДРПОУ
01267876
Місто
Калуш
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Долошицький Ярослав Павлович

У яких підприємствах згадується Долошицький Ярослав Павлович?

Згідно з даними реєстрів на Долошицький Ярослав Павлович згадується по відношенню до компаній: "КАЛУСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Долошицький Ярослав Павлович займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Долошицький Ярослав Павлович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Долошицький Ярослав Павлович вказано в компаніях "КАЛУСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН"

Долошицький Ярослав Павлович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Долошицький Ярослав Павлович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Долошицький Ярослав Павлович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості підібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Долошицький Ярослав Павлович, що згадується у фірмах: "КАЛУСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН" та ін.

Надана інформація є вірною на час формування запиту в базі YouControl.

Долошицький Ярослав Павлович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Долошицький Ярослав Павлович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої організації, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Долошицький Ярослав Павлович.