Дога Михайло Іларіонович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
АНАНЬЇВСЬКЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АНАНЬЇВСЬКИЙ РАЙАГРОБУД"
ЄДРПОУ
03578774
Місто
Ананьїв
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Дога Михайло Іларіонович

У яких підприємствах згадується Дога Михайло Іларіонович?

Згідно з даними реєстрів на Дога Михайло Іларіонович згадується по відношенню до компаній: АНАНЬЇВСЬКЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АНАНЬЇВСЬКИЙ РАЙАГРОБУД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дога Михайло Іларіонович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Дога Михайло Іларіонович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Дога Михайло Іларіонович вказано в компаніях АНАНЬЇВСЬКЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АНАНЬЇВСЬКИЙ РАЙАГРОБУД"

Дога Михайло Іларіонович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Дога Михайло Іларіонович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Дога Михайло Іларіонович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Дога Михайло Іларіонович, що згадується у підприємствах: АНАНЬЇВСЬКЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АНАНЬЇВСЬКИЙ РАЙАГРОБУД" та ін.

Надана інформація є актуальною на момент формування запиту в системі YouControl.

Дога Михайло Іларіонович — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Дога Михайло Іларіонович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої організації, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дога Михайло Іларіонович.