Дмитриев Валентин Иванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АЛУШТА"
ЄДРПОУ
00412694
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Дмитриев Валентин Иванович

У яких компаніях згадується Дмитриев Валентин Иванович?

Згідно з даними реєстрів на Дмитриев Валентин Иванович згадується по відношенню до компаній: "АЛУШТА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дмитриев Валентин Иванович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Дмитриев Валентин Иванович вказано в якості керівника в компаніях "АЛУШТА"

Дмитриев Валентин Иванович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Дмитриев Валентин Иванович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Дмитриев Валентин Иванович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Дмитриев Валентин Иванович, що згадується у компаніях: "АЛУШТА" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час формування запиту в базі YouControl.

Дмитриев Валентин Иванович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Дмитриев Валентин Иванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дмитриев Валентин Иванович.