Дмитраш Ярослав Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ТЕОФІПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЄДРПОУ
04395581
Місто
Теофіпілка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Дмитраш Ярослав Петрович

У яких підприємствах згадується Дмитраш Ярослав Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Дмитраш Ярослав Петрович згадується по відношенню до компаній: ТЕОФІПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дмитраш Ярослав Петрович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Дмитраш Ярослав Петрович вказано в якості керівника в компаніях ТЕОФІПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Дмитраш Ярослав Петрович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Дмитраш Ярослав Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Дмитраш Ярослав Петрович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені відомості вибрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Дмитраш Ярослав Петрович, що згадується у фірмах: ТЕОФІПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в базі YouControl.

Дмитраш Ярослав Петрович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Дмитраш Ярослав Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої організації, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дмитраш Ярослав Петрович.