Дідусь Вячеслав Павлович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДВАДЦЯТЬ ПЕРШЕ СТОЛІТТЯ - СЬОМИЙ СТАНДАРТ"
ЄДРПОУ
33148947
Місто
КИЇВ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Дідусь Вячеслав Павлович

У яких фірмах згадується Дідусь Вячеслав Павлович?

Згідно з даними реєстрів на Дідусь Вячеслав Павлович згадується по відношенню до компаній: "ДВАДЦЯТЬ ПЕРШЕ СТОЛІТТЯ - СЬОМИЙ СТАНДАРТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дідусь Вячеслав Павлович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Дідусь Вячеслав Павлович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Дідусь Вячеслав Павлович вказано в компаніях "ДВАДЦЯТЬ ПЕРШЕ СТОЛІТТЯ - СЬОМИЙ СТАНДАРТ"

Дідусь Вячеслав Павлович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Дідусь Вячеслав Павлович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Дідусь Вячеслав Павлович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані вибрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Дідусь Вячеслав Павлович, що згадується у підприємствах: "ДВАДЦЯТЬ ПЕРШЕ СТОЛІТТЯ - СЬОМИЙ СТАНДАРТ" та ін.

Надана інформація є вірною на час звернення в системі YouControl.

Дідусь Вячеслав Павлович — відомості у досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Дідусь Вячеслав Павлович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дідусь Вячеслав Павлович.