Д'яченко Андрій Георгійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГИДРОПНЕВМОАПАРАТ"
ЄДРПОУ
32186887
Місто
Київ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - дані контрагента Д'яченко Андрій Георгійович

У яких організаціях згадується Д'яченко Андрій Георгійович?

Згідно з даними реєстрів на Д'яченко Андрій Георгійович згадується по відношенню до компаній: "ГИДРОПНЕВМОАПАРАТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Д'яченко Андрій Георгійович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких організаціях Д'яченко Андрій Георгійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Д'яченко Андрій Георгійович вказано в компаніях "ГИДРОПНЕВМОАПАРАТ"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Д'яченко Андрій Георгійович вказано в якості керівника в компаніях "ГИДРОПНЕВМОАПАРАТ"

Д'яченко Андрій Георгійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Д'яченко Андрій Георгійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Д'яченко Андрій Георгійович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані підібрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Д'яченко Андрій Георгійович, що згадується у організаціях: "ГИДРОПНЕВМОАПАРАТ" та ін.

Надана інформація є вірною на час звернення в системі YouControl.

Д'яченко Андрій Георгійович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє голови Д'яченко Андрій Георгійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Д'яченко Андрій Георгійович.