Дербін Володимир Федорович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МАКІЇВЖИТЛОБУД"
ЄДРПОУ
01237508
Місто
Макіївка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Дербін Володимир Федорович

У яких організаціях згадується Дербін Володимир Федорович?

Згідно з даними реєстрів на Дербін Володимир Федорович згадується по відношенню до компаній: "МАКІЇВЖИТЛОБУД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дербін Володимир Федорович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Дербін Володимир Федорович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Дербін Володимир Федорович вказано в компаніях "МАКІЇВЖИТЛОБУД"

Дербін Володимир Федорович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Дербін Володимир Федорович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Дербін Володимир Федорович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості зібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Дербін Володимир Федорович, що згадується у компаніях: "МАКІЇВЖИТЛОБУД" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Дербін Володимир Федорович — відомості у досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Дербін Володимир Федорович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дербін Володимир Федорович.