Денисенко Дмитро Віталійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БІЗНЕС-ХОЛЛ"
ЄДРПОУ
37789972
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
17.03.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
17.03.2025

Часті питання - перевірка фізичної особи Денисенко Дмитро Віталійович

У яких організаціях згадується Денисенко Дмитро Віталійович?

Згідно з даними реєстрів на Денисенко Дмитро Віталійович згадується по відношенню до компаній: "БІЗНЕС-ХОЛЛ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Денисенко Дмитро Віталійович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Денисенко Дмитро Віталійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Денисенко Дмитро Віталійович вказано в компаніях "БІЗНЕС-ХОЛЛ"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Денисенко Дмитро Віталійович вказано в якості керівника в компаніях "БІЗНЕС-ХОЛЛ"

Денисенко Дмитро Віталійович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Денисенко Дмитро Віталійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Денисенко Дмитро Віталійович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені дані зібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Денисенко Дмитро Віталійович, що згадується у організаціях: "БІЗНЕС-ХОЛЛ" та ін.

Представлена інформація є вірною на час звернення в системі YouControl.

Денисенко Дмитро Віталійович — відомості у досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Денисенко Дмитро Віталійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Денисенко Дмитро Віталійович.