Демір Хасан Хусейн — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СЕНТЕЗ ІМПОРТ"
ЄДРПОУ
43381193
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка контрагента Демір Хасан Хусейн

У яких організаціях згадується Демір Хасан Хусейн?

Згідно з даними реєстрів на Демір Хасан Хусейн згадується по відношенню до компаній: "СЕНТЕЗ ІМПОРТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Демір Хасан Хусейн займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Демір Хасан Хусейн виступає в якості засновника?

В якості засновника, Демір Хасан Хусейн вказано в компаніях "СЕНТЕЗ ІМПОРТ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Демір Хасан Хусейн вказано в якості керівника в компаніях "СЕНТЕЗ ІМПОРТ"

Демір Хасан Хусейн

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Демір Хасан Хусейн, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Демір Хасан Хусейн. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості підібрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Демір Хасан Хусейн, що згадується у фірмах: "СЕНТЕЗ ІМПОРТ" та ін.

Надана інформація є актуальною на час формування запиту в системі YouControl.

Демір Хасан Хусейн — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Демір Хасан Хусейн ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Демір Хасан Хусейн.