Дементович Іван Олексійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПРОМІНЬ"
ЄДРПОУ
03743026
Місто
Водяне
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
14.04.2020
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Дементович Іван Олексійович

У яких організаціях згадується Дементович Іван Олексійович?

Згідно з даними реєстрів на Дементович Іван Олексійович згадується по відношенню до компаній: "ПРОМІНЬ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дементович Іван Олексійович займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Дементович Іван Олексійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Дементович Іван Олексійович вказано в компаніях "ПРОМІНЬ"

Дементович Іван Олексійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Дементович Іван Олексійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Дементович Іван Олексійович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані підібрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Дементович Іван Олексійович, що згадується у підприємствах: "ПРОМІНЬ" та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в системі YouControl.

Дементович Іван Олексійович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Дементович Іван Олексійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дементович Іван Олексійович.