Давидов Віктор Олександрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
СНІЖНЯНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ"
ЄДРПОУ
34959294
Місто
Сніжне
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
30.08.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - відомості контрагента Давидов Віктор Олександрович

У яких підприємствах згадується Давидов Віктор Олександрович?

Згідно з даними реєстрів на Давидов Віктор Олександрович згадується по відношенню до компаній: СНІЖНЯНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Давидов Віктор Олександрович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких організаціях Давидов Віктор Олександрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Давидов Віктор Олександрович вказано в компаніях СНІЖНЯНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Давидов Віктор Олександрович вказано в якості керівника в компаніях СНІЖНЯНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ"

Давидов Віктор Олександрович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Давидов Віктор Олександрович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Давидов Віктор Олександрович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані підібрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Давидов Віктор Олександрович, що згадується у організаціях: СНІЖНЯНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Давидов Віктор Олександрович — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Давидов Віктор Олександрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Давидов Віктор Олександрович.