Давидов Петро Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АГРО ТАНДЕМ 2"
ЄДРПОУ
24937970
Місто
КИЇВ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Давидов Петро Петрович

У яких компаніях згадується Давидов Петро Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Давидов Петро Петрович згадується по відношенню до компаній: "АГРО ТАНДЕМ 2"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Давидов Петро Петрович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Давидов Петро Петрович вказано в якості керівника в компаніях "АГРО ТАНДЕМ 2"

Давидов Петро Петрович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Давидов Петро Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Давидов Петро Петрович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані вибрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Давидов Петро Петрович, що згадується у підприємствах: "АГРО ТАНДЕМ 2" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час формування запиту в системі YouControl.

Давидов Петро Петрович — вид досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Давидов Петро Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Давидов Петро Петрович.