Давидов Леонід Валерійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПРАВОЗАХИСНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ГЕНЕРАЛА УНР ВОЛОДИМИРА СІКЕВИЧА"
ЄДРПОУ
26056512
Місто
Львів
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка фізичної особи Давидов Леонід Валерійович

У яких компаніях згадується Давидов Леонід Валерійович?

Згідно з даними реєстрів на Давидов Леонід Валерійович згадується по відношенню до компаній: "ПРАВОЗАХИСНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ГЕНЕРАЛА УНР ВОЛОДИМИРА СІКЕВИЧА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Давидов Леонід Валерійович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Давидов Леонід Валерійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Давидов Леонід Валерійович вказано в компаніях "ПРАВОЗАХИСНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ГЕНЕРАЛА УНР ВОЛОДИМИРА СІКЕВИЧА"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Давидов Леонід Валерійович вказано в якості керівника в компаніях "ПРАВОЗАХИСНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ГЕНЕРАЛА УНР ВОЛОДИМИРА СІКЕВИЧА"

Давидов Леонід Валерійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Давидов Леонід Валерійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Давидов Леонід Валерійович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Давидов Леонід Валерійович, що згадується у компаніях: "ПРАВОЗАХИСНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ГЕНЕРАЛА УНР ВОЛОДИМИРА СІКЕВИЧА" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в базі YouControl.

Давидов Леонід Валерійович — вид досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Давидов Леонід Валерійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Давидов Леонід Валерійович.