Дашко Андрій Леонідович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДАШКО А.Л."
ЄДРПОУ
39774795
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.10.2019
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"АТОМЕНЕРГОСЕРВИС"
ЄДРПОУ
36735711
Місто
Луганськ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
29.08.2019
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
29.08.2019
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
29.08.2019
Назва компанії
"ЛУГАНСЬКІНТЕРСЕРВІС"
ЄДРПОУ
21810660
Місто
Луганськ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Дашко Андрій Леонідович

У яких організаціях згадується Дашко Андрій Леонідович?

Згідно з даними реєстрів на Дашко Андрій Леонідович згадується по відношенню до компаній: "ДАШКО А.Л." "АТОМЕНЕРГОСЕРВИС" "ЛУГАНСЬКІНТЕРСЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Дашко Андрій Леонідович займав/займала посади: Засновник Бенефіціар Керівник Підписант

В яких компаніях Дашко Андрій Леонідович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Дашко Андрій Леонідович вказано в компаніях "ДАШКО А.Л." "АТОМЕНЕРГОСЕРВИС" "ЛУГАНСЬКІНТЕРСЕРВІС"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Дашко Андрій Леонідович вказано в якості керівника в компаніях "ДАШКО А.Л." "АТОМЕНЕРГОСЕРВИС"

Дашко Андрій Леонідович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Дашко Андрій Леонідович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Дашко Андрій Леонідович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані вибрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Дашко Андрій Леонідович, що згадується у підприємствах: "ДАШКО А.Л.", "АТОМЕНЕРГОСЕРВИС", "ЛУГАНСЬКІНТЕРСЕРВІС" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент звернення в системі YouControl.

Дашко Андрій Леонідович — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє голови Дашко Андрій Леонідович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Дашко Андрій Леонідович.