Данько Ігор Володимирович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФЕРРОСТРОЙ"
ЄДРПОУ
35107305
Місто
Горішні Плавні
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
21.10.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
21.10.2026
Назва компанії
"ІНКОМ-КРЕМЕНЧУК"
ЄДРПОУ
32534637
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
18.09.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
18.09.2026

Часті питання - перевірка фізичної особи Данько Ігор Володимирович

У яких організаціях згадується Данько Ігор Володимирович?

Згідно з даними реєстрів на Данько Ігор Володимирович згадується по відношенню до компаній: "ФЕРРОСТРОЙ" "ІНКОМ-КРЕМЕНЧУК"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Данько Ігор Володимирович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Данько Ігор Володимирович вказано в якості керівника в компаніях "ФЕРРОСТРОЙ" "ІНКОМ-КРЕМЕНЧУК"

Данько Ігор Володимирович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Данько Ігор Володимирович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Данько Ігор Володимирович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні відомості вибрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Данько Ігор Володимирович, що згадується у компаніях: "ФЕРРОСТРОЙ", "ІНКОМ-КРЕМЕНЧУК" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Данько Ігор Володимирович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Данько Ігор Володимирович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Данько Ігор Володимирович.