Данканич Олесандр Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"УНІЕКОТЕХ"
ЄДРПОУ
41063397
Місто
Ужгород
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Данканич Олесандр Васильович

У яких фірмах згадується Данканич Олесандр Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Данканич Олесандр Васильович згадується по відношенню до компаній: "УНІЕКОТЕХ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Данканич Олесандр Васильович займав/займала посади: Бенефіціар

Данканич Олесандр Васильович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Данканич Олесандр Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Данканич Олесандр Васильович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Данканич Олесандр Васильович, що згадується у організаціях: "УНІЕКОТЕХ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Данканич Олесандр Васильович — відомості у досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Данканич Олесандр Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Данканич Олесандр Васильович.