Данюк Тамара Іванівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БІБЛОС СЮР МЕР"
ЄДРПОУ
37814322
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
05.03.2026
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Данюк Тамара Іванівна

У яких підприємствах згадується Данюк Тамара Іванівна?

Згідно з даними реєстрів на Данюк Тамара Іванівна згадується по відношенню до компаній: "БІБЛОС СЮР МЕР"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Данюк Тамара Іванівна займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Данюк Тамара Іванівна вказано в якості керівника в компаніях "БІБЛОС СЮР МЕР"

Данюк Тамара Іванівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Данюк Тамара Іванівна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Данюк Тамара Іванівна. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості зібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Данюк Тамара Іванівна, що згадується у компаніях: "БІБЛОС СЮР МЕР" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в системі YouControl.

Данюк Тамара Іванівна — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Данюк Тамара Іванівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Данюк Тамара Іванівна.