Данілова Галина Григорівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ"
ЄДРПОУ
35143537
Місто
Саки
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
04.09.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
04.09.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
04.09.2025
Назва компанії
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КЛУБ СЕЛА СЛОБОДА"
ЄДРПОУ
36720904
Місто
Слобода
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"СТЕПАНСЬКЕ"
ЄДРПОУ
35280151
Місто
Костопіль
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - дані фізичної особи Данілова Галина Григорівна

У яких організаціях згадується Данілова Галина Григорівна?

Згідно з даними реєстрів на Данілова Галина Григорівна згадується по відношенню до компаній: МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КЛУБ СЕЛА СЛОБОДА" "СТЕПАНСЬКЕ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Данілова Галина Григорівна займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких фірмах Данілова Галина Григорівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Данілова Галина Григорівна вказано в компаніях МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Данілова Галина Григорівна вказано в якості керівника в компаніях МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ" КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КЛУБ СЕЛА СЛОБОДА" "СТЕПАНСЬКЕ"

Данілова Галина Григорівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Данілова Галина Григорівна, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Данілова Галина Григорівна. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані вибрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Данілова Галина Григорівна, що згадується у підприємствах: МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВЕ ПОКОЛІННЯ", КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КЛУБ СЕЛА СЛОБОДА", "СТЕПАНСЬКЕ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в системі YouControl.

Данілова Галина Григорівна — вид досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Данілова Галина Григорівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Данілова Галина Григорівна.