Данченко Людмила Ильинична — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ЛУГАНСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР
ЄДРПОУ
02007029
Місто
Луганськ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Данченко Людмила Ильинична

У яких організаціях згадується Данченко Людмила Ильинична?

Згідно з даними реєстрів на Данченко Людмила Ильинична згадується по відношенню до компаній: ЛУГАНСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Данченко Людмила Ильинична займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Данченко Людмила Ильинична вказано в якості керівника в компаніях ЛУГАНСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР

Данченко Людмила Ильинична

На цій сторінці вам показані дані про керівника Данченко Людмила Ильинична, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Данченко Людмила Ильинична. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані та структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Данченко Людмила Ильинична, що згадується у фірмах: ЛУГАНСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР та ін.

Надана інформація є вірною на час формування запиту в базі YouControl.

Данченко Людмила Ильинична — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Данченко Людмила Ильинична ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Данченко Людмила Ильинична.