Чирка Олександр Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДЖЕРЕЛО СХОДУ"
ЄДРПОУ
37358402
Місто
Дмитрівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Чирка Олександр Вікторович

У яких організаціях згадується Чирка Олександр Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Чирка Олександр Вікторович згадується по відношенню до компаній: "ДЖЕРЕЛО СХОДУ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Чирка Олександр Вікторович займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Чирка Олександр Вікторович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Чирка Олександр Вікторович вказано в компаніях "ДЖЕРЕЛО СХОДУ"

Чирка Олександр Вікторович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Чирка Олександр Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Чирка Олександр Вікторович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені дані вибрані та структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Чирка Олександр Вікторович, що згадується у організаціях: "ДЖЕРЕЛО СХОДУ" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Чирка Олександр Вікторович — вид досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Чирка Олександр Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої організації, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Чирка Олександр Вікторович.