Чейпеш Ян Дердьович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПЕТРОПАВЛІВСЬКА)
ЄДРПОУ
26098083
Місто
Теково
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Чейпеш Ян Дердьович

У яких підприємствах згадується Чейпеш Ян Дердьович?

Згідно з даними реєстрів на Чейпеш Ян Дердьович згадується по відношенню до компаній: РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПЕТРОПАВЛІВСЬКА)

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Чейпеш Ян Дердьович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Чейпеш Ян Дердьович вказано в якості керівника в компаніях РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПЕТРОПАВЛІВСЬКА)

Чейпеш Ян Дердьович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Чейпеш Ян Дердьович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Чейпеш Ян Дердьович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Чейпеш Ян Дердьович, що згадується у фірмах: РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПЕТРОПАВЛІВСЬКА) та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Чейпеш Ян Дердьович — вид досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Чейпеш Ян Дердьович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Чейпеш Ян Дердьович.