Червоненко Євген Альфредович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГАРАЖ ЧЕ ГРУПП"
ЄДРПОУ
39802330
Місто
Бориспіль
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.09.2026
Детальніше
Назва компанії
"ГАРАЖ ЧЕ ХАБ"
ЄДРПОУ
39842325
Місто
Бориспіль
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.09.2026
Детальніше
Назва компанії
"ОРЛАН- ТРЕЙД"
ЄДРПОУ
21671566
Місто
КИЇВ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
06.07.2026
Детальніше
Назва компанії
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ
ЄДРПОУ
35690591
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
27.01.2026
Детальніше
Назва компанії
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВНОГО МАТЕРІАЛЬНОГО РЕЗЕРВУ
ЄДРПОУ
00034016
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ
20034314
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ОРЛАН"
ЄДРПОУ
21666542
Місто
КИЇВ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ОРЛАН-ТРАНС-ЕКСПЕДИЦІЯ"
ЄДРПОУ
37226143
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН ДОБРОВІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН "УКРАЇНСЬКІ ЯНГОЛИ"
ЄДРПОУ
37617141
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ФАРМАКЕА"
ЄДРПОУ
39841976
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ІГЛ РОУТ"
ЄДРПОУ
40705316
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка фізичної особи Червоненко Євген Альфредович

У яких організаціях згадується Червоненко Євген Альфредович?

Згідно з даними реєстрів на Червоненко Євген Альфредович згадується по відношенню до компаній: "ГАРАЖ ЧЕ ГРУПП" "ГАРАЖ ЧЕ ХАБ" "ОРЛАН- ТРЕЙД" НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВНОГО МАТЕРІАЛЬНОГО РЕЗЕРВУ "АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ" "ОРЛАН" "ОРЛАН-ТРАНС-ЕКСПЕДИЦІЯ" "СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН ДОБРОВІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН "УКРАЇНСЬКІ ЯНГОЛИ" "ФАРМАКЕА" "ІГЛ РОУТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Червоненко Євген Альфредович займав/займала посади: Засновник Керівник Бенефіціар

В яких підприємствах Червоненко Євген Альфредович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Червоненко Євген Альфредович вказано в компаніях "ГАРАЖ ЧЕ ГРУПП" "ГАРАЖ ЧЕ ХАБ" "ОРЛАН- ТРЕЙД" "ОРЛАН-ТРАНС-ЕКСПЕДИЦІЯ" "СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН ДОБРОВІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН "УКРАЇНСЬКІ ЯНГОЛИ" "ФАРМАКЕА" "ІГЛ РОУТ"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Червоненко Євген Альфредович вказано в якості керівника в компаніях НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВНОГО МАТЕРІАЛЬНОГО РЕЗЕРВУ "АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ" "ОРЛАН"

Червоненко Євген Альфредович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Червоненко Євген Альфредович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Червоненко Євген Альфредович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені відомості зібрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Червоненко Євген Альфредович, що згадується у компаніях: "ГАРАЖ ЧЕ ГРУПП", "ГАРАЖ ЧЕ ХАБ", "ОРЛАН- ТРЕЙД", НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ, ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВНОГО МАТЕРІАЛЬНОГО РЕЗЕРВУ, "АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ", "ОРЛАН", "ОРЛАН-ТРАНС-ЕКСПЕДИЦІЯ", "СПІЛКА ВЛАСНИКІВ ПОВІТРЯНИХ СУДЕН ДОБРОВІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН "УКРАЇНСЬКІ ЯНГОЛИ", "ФАРМАКЕА", "ІГЛ РОУТ" та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент запиту в базі YouControl.

Червоненко Євген Альфредович — вид досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Червоненко Євген Альфредович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Червоненко Євген Альфредович.