Черногод Іван Олегович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ
20575085
Місто
Вишневе
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Черногод Іван Олегович

У яких підприємствах згадується Черногод Іван Олегович?

Згідно з даними реєстрів на Черногод Іван Олегович згадується по відношенню до компаній: ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Черногод Іван Олегович займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Черногод Іван Олегович вказано в якості керівника в компаніях ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Черногод Іван Олегович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Черногод Іван Олегович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Черногод Іван Олегович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані вибрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Черногод Іван Олегович, що згадується у підприємствах: ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Черногод Іван Олегович — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Черногод Іван Олегович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Черногод Іван Олегович.