Черкаський Олександр Вікторови — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЗЛАГОДА-98"
ЄДРПОУ
25406039
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Черкаський Олександр Вікторови

У яких компаніях згадується Черкаський Олександр Вікторови?

Згідно з даними реєстрів на Черкаський Олександр Вікторови згадується по відношенню до компаній: "ЗЛАГОДА-98"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Черкаський Олександр Вікторови займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Черкаський Олександр Вікторови вказано в якості керівника в компаніях "ЗЛАГОДА-98"

Черкаський Олександр Вікторови

На цій сторінці вам надані дані про керівника Черкаський Олександр Вікторови, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Черкаський Олександр Вікторови. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані вибрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Черкаський Олександр Вікторови, що згадується у організаціях: "ЗЛАГОДА-98" та ін.

Надана інформація є вірною на час звернення в базі YouControl.

Черкаський Олександр Вікторови — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Черкаський Олександр Вікторови ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Черкаський Олександр Вікторови.