Чепець Сергій Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВТОРМЕТ"
ЄДРПОУ
31036807
Місто
ЗАПОРІЖЖЯ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
02.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
02.07.2026
Назва компанії
"ЗАПОРІЗЬКІ НАПІВФАБРИКАТИ 2"
ЄДРПОУ
39198019
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
23.06.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
23.06.2026
Назва компанії
"АЛЬТЕРНАТИВНІ ВОДНІ СИСТЕМИ"
ЄДРПОУ
36803587
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
02.11.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ІННОВАЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ТЕХНОЛОГІЙНІ ІННОВАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО"
ЄДРПОУ
35499462
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
13.10.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
13.10.2023
Назва компанії
"ДЖИ ЕФ СІ"
ЄДРПОУ
39219777
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - відомості контрагента Чепець Сергій Іванович

У яких фірмах згадується Чепець Сергій Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Чепець Сергій Іванович згадується по відношенню до компаній: "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВТОРМЕТ" "ЗАПОРІЗЬКІ НАПІВФАБРИКАТИ 2" "АЛЬТЕРНАТИВНІ ВОДНІ СИСТЕМИ" "ІННОВАЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ТЕХНОЛОГІЙНІ ІННОВАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО" "ДЖИ ЕФ СІ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Чепець Сергій Іванович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник Бенефіціар

В яких організаціях Чепець Сергій Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Чепець Сергій Іванович вказано в компаніях "АЛЬТЕРНАТИВНІ ВОДНІ СИСТЕМИ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Чепець Сергій Іванович вказано в якості керівника в компаніях "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВТОРМЕТ" "ЗАПОРІЗЬКІ НАПІВФАБРИКАТИ 2" "ІННОВАЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ТЕХНОЛОГІЙНІ ІННОВАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО" "ДЖИ ЕФ СІ"

Чепець Сергій Іванович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Чепець Сергій Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Чепець Сергій Іванович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені відомості зібрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Чепець Сергій Іванович, що згадується у організаціях: "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ВТОРМЕТ", "ЗАПОРІЗЬКІ НАПІВФАБРИКАТИ 2", "АЛЬТЕРНАТИВНІ ВОДНІ СИСТЕМИ", "ІННОВАЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ТЕХНОЛОГІЙНІ ІННОВАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО", "ДЖИ ЕФ СІ" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Чепець Сергій Іванович — відомості у досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Чепець Сергій Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Чепець Сергій Іванович.