Чемодурова Олена Іванівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЗДОРОВ'Я МВ"
ЄДРПОУ
34988283
Місто
Херсон
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Чемодурова Олена Іванівна

У яких компаніях згадується Чемодурова Олена Іванівна?

Згідно з даними реєстрів на Чемодурова Олена Іванівна згадується по відношенню до компаній: "ЗДОРОВ'Я МВ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Чемодурова Олена Іванівна займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Чемодурова Олена Іванівна вказано в якості керівника в компаніях "ЗДОРОВ'Я МВ"

Чемодурова Олена Іванівна

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Чемодурова Олена Іванівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Чемодурова Олена Іванівна. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості підібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Чемодурова Олена Іванівна, що згадується у підприємствах: "ЗДОРОВ'Я МВ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в базі YouControl.

Чемодурова Олена Іванівна — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Чемодурова Олена Іванівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Чемодурова Олена Іванівна.