Чапух Ельдар Усеінович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГУНА-ЮГ"
ЄДРПОУ
34636140
Місто
Кореїз
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
31.01.2024
Детальніше
Назва компанії
"МЕГАТОРГБУД"
ЄДРПОУ
35110061
Місто
Сімферополь
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
06.06.2020
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
06.06.2020
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.06.2020

Часті питання - дані фізичної особи Чапух Ельдар Усеінович

У яких підприємствах згадується Чапух Ельдар Усеінович?

Згідно з даними реєстрів на Чапух Ельдар Усеінович згадується по відношенню до компаній: "ГУНА-ЮГ" "МЕГАТОРГБУД"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Чапух Ельдар Усеінович займав/займала посади: Засновник Підписант Керівник

В яких організаціях Чапух Ельдар Усеінович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Чапух Ельдар Усеінович вказано в компаніях "ГУНА-ЮГ" "МЕГАТОРГБУД"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Чапух Ельдар Усеінович вказано в якості керівника в компаніях "МЕГАТОРГБУД"

Чапух Ельдар Усеінович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Чапух Ельдар Усеінович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Чапух Ельдар Усеінович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Чапух Ельдар Усеінович, що згадується у підприємствах: "ГУНА-ЮГ", "МЕГАТОРГБУД" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Чапух Ельдар Усеінович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Чапух Ельдар Усеінович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Чапух Ельдар Усеінович.