Божик Денис Пилипович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДІ СІ ЕЙЧ ЛОГІСТИКА"
ЄДРПОУ
39695986
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
24.06.2026
Детальніше
Назва компанії
"БН-СЕРВІС УКРАЇНА"
ЄДРПОУ
37788413
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ТЕХНО ДЕВЕЛОПМЕНТ СИСТЕМ"
ЄДРПОУ
39903377
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"БУДІВЕЛЬНО- МОНТАЖНА КОМПАНІЯ "ТЕХНОРЕГІОН"
ЄДРПОУ
40193506
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
СВІТЛОВОДСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ХЛІБОДАР"
ЄДРПОУ
20638029
Місто
Світловодськ
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"Компанія "ТАЛІС"
ЄДРПОУ
40658869
Місто
Кременчук
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Божик Денис Пилипович

У яких підприємствах згадується Божик Денис Пилипович?

Згідно з даними реєстрів на Божик Денис Пилипович згадується по відношенню до компаній: "ДІ СІ ЕЙЧ ЛОГІСТИКА" "БН-СЕРВІС УКРАЇНА" "ТЕХНО ДЕВЕЛОПМЕНТ СИСТЕМ" "БУДІВЕЛЬНО- МОНТАЖНА КОМПАНІЯ "ТЕХНОРЕГІОН" СВІТЛОВОДСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ХЛІБОДАР" "Компанія "ТАЛІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Божик Денис Пилипович займав/займала посади: Керівник Засновник Бенефіціар

В яких організаціях Божик Денис Пилипович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Божик Денис Пилипович вказано в компаніях "БН-СЕРВІС УКРАЇНА" "ТЕХНО ДЕВЕЛОПМЕНТ СИСТЕМ"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Божик Денис Пилипович вказано в якості керівника в компаніях "ДІ СІ ЕЙЧ ЛОГІСТИКА"

Божик Денис Пилипович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Божик Денис Пилипович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Божик Денис Пилипович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Божик Денис Пилипович, що згадується у підприємствах: "ДІ СІ ЕЙЧ ЛОГІСТИКА", "БН-СЕРВІС УКРАЇНА", "ТЕХНО ДЕВЕЛОПМЕНТ СИСТЕМ", "БУДІВЕЛЬНО- МОНТАЖНА КОМПАНІЯ "ТЕХНОРЕГІОН", СВІТЛОВОДСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "ХЛІБОДАР", "Компанія "ТАЛІС" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час звернення в системі YouControl.

Божик Денис Пилипович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Божик Денис Пилипович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Божик Денис Пилипович.