Божко Яким Якович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПЛАСТМАКС"
ЄДРПОУ
05442091
Місто
Великий Омеляник
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Божко Яким Якович

У яких фірмах згадується Божко Яким Якович?

Згідно з даними реєстрів на Божко Яким Якович згадується по відношенню до компаній: "ПЛАСТМАКС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Божко Яким Якович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Божко Яким Якович вказано в якості керівника в компаніях "ПЛАСТМАКС"

Божко Яким Якович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Божко Яким Якович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Божко Яким Якович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані зібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Божко Яким Якович, що згадується у компаніях: "ПЛАСТМАКС" та ін.

Представлена інформація є вірною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Божко Яким Якович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Божко Яким Якович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої організації, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Божко Яким Якович.